tel. +48 61 872-45-62

Drukarnia
etykiet samoprzylepnych i opakowań miękkich

Dlaczego my?

Nasza firma specjalizuje się w drukowaniu etykiet samoprzylepnych. Elementy te wydają się niepozorne i prawdopodobnie wiele osób sądzi, że precyzyjne ich wykonanie jest nieskomplikowane. Warto jednak mieć świadomość tego, że złożenie takiego zamówienia pierwszej-lepszej firmie może skutkować nie tylko problemami w realizacji zlecenia, ale również niezadowalającym efektem końcowym.

Doświadczenie

Nasza firma, jako doświadczony producent etykiet samoprzylepnych, oferuje druk tych elementów w stu procentach zgodnych z oczekiwaniami klientów i w krótkim czasie. Często zdarza się, że producentom i drukarniom opłaca się wykonywanie zamówień tylko powyżej określonej ilości egzemplarzy, dlatego realizują oni wyłącznie zlecenia wysokonakładowe. My natomiast z przyjemnością wykonujemy również wydruki niskonakładowe.

Stosowane materiały

Oferowane przez nas etykiety samoprzylepne wykonane są z papieru o bardzo dobrej jakości, który dodatkowo charakteryzuje się wysokim poziomem bieli. Ponadto, elementy te dostępne są w różnych formatach, pokryte są warstwą mocnego kleju i nadają się do zadrukowania. Te cechy sprawiają, że ich wykorzystanie może być bardzo różnorodne.

Wysoka jakość i precyzja

Precyzja i wysoka jakość wykonania sprawiają, że produkowane przez nas etykiety samoprzylepne z łatwością znoszą niesprzyjające warunki atmosferyczne. Można je zatem stosować zarówno do oznaczania przesyłek, paczek, kartonów i pudełek podczas przeprowadzki, jak również do archiwizacji dokumentów i magazynowania różnego rodzaju przedmiotów i produktów.