EN Opakowania miękkie

EN Branża spożywcza

EN Nazwa branży

EN Branża mleczarska

EN Branża motoryzacyjna

126
124
123
121
127
83
129
icon

EN Fleksografia

EN Przykłaodowy tekst opisujący daną cechę. Adipiscing elit suspendisse tredy et bibendum lacus, quis finibus augue. Mauris blandit ex nulla. Proin commodo tempor tincidunt.

icon

EN Cecha produktu

EN Przykłaodowy tekst opisujący daną cechę...

icon

Doradztwo poligraficzne

Podczas całego procesu produkcji i po jego zakończeniu oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne. Na podstawie posiadanego doświadczenia, proponujemy naszym Klientom rozwiązania, które mogą wdrożyć na swoich etykietach. Doradzamy odnośnie surowców, klejów, uszlachetnień, możliwości ich stosowania w różnych środowiskach. Mówimy na co zwracać uwagę planując wdrożenie nowego produktu. Znamy sporo rozwiązań problemów, które mogą wystąpić już podczas procesu aplikacji czy użytkowania oklejonego opakowania. W sytuacjach kiedy mamy wątpliwości co do możliwych rozwiązań technologicznych zawsze wysyłamy próbki różnych surowców w celu ich przetestowania przez Klienta. Namawiamy do zadawania pytań i sami dużo pytamy, ponieważ chcemy dostarczyć produkt, który spełni Wasze oczekiwania w 100%.

icon

EN Gotowe kształty

EN Posiadamy klika tysięcy gotowych wykrojników o różnorodnych rozmiarach i kształtach. W razie potrzeby możemy wykonać nowy wykrojnik odpowiednio dopasowany do opakowania.

icon

EN Uszlachetnienia

EN Przykłaodowy tekst opisujący daną cechę. Adipiscing elit suspendisse tredy et bibendum lacus, quis finibus augue.

icon

Uszlachetnianie druku

Posiadane możliwości technologiczne pozwalają stosować różne rodzaje efektów oraz uszlachetnień w sporej liczbie konfiguracji. Mamy do dyspozycji następujące opcje: lakier UV po całości lub wybiórczo, lakier UV matowy po całości lub wybiórczo, połączenie lakieru błyszczącego i matowego, stosowanie klejów o podwyższonej lub obniżonej przyczepności, złocenie lub srebrzenie folią, zastosowanie kolorów specjalnych PANTONE, laminowanie, farby fluorescencyjne, perforacja, druk od strony kleju, numerowanie.

EN Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, nasi doradcy
chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

EN Skorzystaj z profesjonalnej porady
×