Etykiety do produktów kosmetycznych

Trwałe i odpowiednio dobrane materiały do druku

Bez względu na to co sprzedajesz, odpowiednio doradzimy i dobierzemy surowiec dopasowany do Twoich potrzeb. Dokładnie wypytamy Cię jakie wyzwania będą stawiane przed etykietą podczas użytkowania i zaproponujemy właściwe rozwiązanie.

Do najbardziej popularnych materiałów, na których drukujemy to folia biała, transparentna lub metalizowana z odpowiednio dobranym klejem. Zapewnia ona właściwą odporność na wilgoć, zaplamienie, jest elastyczna i nie marszczy się podczas użytkowania. Dodatkowo etykiety cyfrowe możemy pokrywać lakierem błyszczącym, matowym lub laminatem co zabezpieczy je przed naprawdę trudnymi warunkami i dodatkowo podniesie walory estetyczne. Mamy możliwość wykonania złocenia lub srebrzenia, a także możemy dodrukować  dodatkowy kolor z palety PANTONE. Jako jedni z nielicznych mamy możliwość drukowania cyfrowo koloru białego. Rozszerza to możliwości projektowe w szczególności dla etykiet drukowanych na foliach transparentnych i metalizowanych.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie aby stosować również etykiety papierowe na produkty kosmetyczne. Wszystko zależy od tego w jakich warunkach będą docelowo użytkowane oraz na jakim stylu etykiety Ci zależy.

Jakie korzyści zapewniamy naszym Klientom

  • Wszechstronne możliwości drukowania
  • Szybką realizację zamówień
  • Najwyższą jakość obsługi
  • Dokładną analizę potrzeb i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia i po nim
  • Możliwość wykonania wysokiej jakości projektów graficznych
  • Bezpłatny próbnik naszych produktów

Wyróżnij swoje produkty kosmetyczne dzięki naszym niestandardowym etykietom. Wystarczy telefon lub email, a nasi specjaliści przeprowadzą Cię przez cały proces, rozwieją wątpliwości i odpowiedzą na pytania.

×