tel. +48 61 872-45-62

Drukarnia
etykiet samoprzylepnych i opakowań miękkich

Etykiety foliowe samoprzylepne

Jednym z najpopularniejszych i najbardziej praktycznych sposobów znakowania wielu artykułów są etykiety foliowe samoprzylepne. Nasza firma jest producentem tego typu rozwiązań, w związku z czym oferuje szerokie możliwości konfiguracji poszczególnych artykułów.

Korzystamy z wielu różnych materiałów, zarówno papierowych, jak i foliowych, które zapewniają wysoką wytrzymałość na zerwanie czy zniszczenie. Nowoczesny park maszynowy natomiast pozwala na szybką realizację zamówień na artykuły, świetnie dopasowane do Twoich potrzeb. Wystarczy jedynie przesłać do nas projekt, jak ma wyglądać dany produkt.

Oferowane przez nas papier i folia samoprzylepna z nadrukiem są chętnie wybierane najczęściej przez producentów wielu branż, w tym między innymi spożywczej, mięsnej, motoryzacyjnej czy kosmetycznej.

W zależności od potrzeb produkujemy etykiety foliowe z niezwykle wytrzymałym klejem akrylowym, który zapewnia trwałe łączenie, jak również wyposażone w klej odlepny, umożliwiający łatwe zdjęcie naklejki.

Etykiety foliowe samoprzylepne