Etykiety na produkty naturalne, eko, podkreślające rzemieślnicze pochodzenie

Oferujemy odpowiednio dobrane materiały do druku


Etykiety kraftowe są szczególnie popularne w branżach: spożywczej, kosmetycznej, browarniczej czy rolniczej ale także w branży odzieżowej. Jeżeli chodzi o surowce do druku to mamy do wyboru kilka możliwości: papier brązowy z odzysku, papier ekologiczny, który w składzie ma materiał z recyklingu, papiery strukturalne czy papier  wyglądem przypominający pakowy.

Papiery ekologiczne mają pewne cechy, które należy uwzględnić przed drukiem. Nie są idealnie białe co ma wpływ na kolorystykę, a także mają różne właściwości jeżeli chodzi o przyjmowanie farby. Tak naprawdę jest to atut i pozwala osiągnąć tzw. efekt hand made.Trzeba to wziąć pod uwagę już na etapie projektu i skomponować go tak aby pasował do podłoża. Dobierając surowiec należy wiedzieć jak zachowa się podczas użytkowania w zależności od tego na jakie warunki będzie narażony. Nasi specjaliści pomogą dobrać odpowiednie i skuteczne rozwiązanie.

Inną popularną możliwością jest zadrukowanie i wykończenie etykiety w sposób nawiązujący  stylistyką do produktów regionalnych. Mamy na koncie sporo realizacji tego typu oraz dysponujemy różnym próbkami wydruków, chętnie doradzimy i pomożemy dokonać wyboru Możemy także zaproponować wykonanie profesjonalnego projektu graficznego. Oferujemy wsparcie technologiczne i projektowe, doradzamy jaki rodzaj surowca będzie najlepszy, który klej nie zawiedzie podczas późniejszego użytkowania.

  • Wszechstronne możliwości drukowania
  • Szybką realizację zamówień
  • Najwyższą jakość obsługi
  • Dokładną analizę potrzeb i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia i po nim
  • Możliwość wykonania wysokiej jakości projektów graficznych
  • Bezpłatny próbnik naszych produktów


×