Etykiety na środki dezynfekcyjne

Oferujemy odpowiednio dobrane materiały do druku

Produkty dezynfekcyjne ze względu na swoją specyfikę wymagają zastosowania odpowiednich materiałów do druku etykiety. Najczęściej zawierają alkohol, a gotowy produkt używany jest codziennie wiele razy, jest przenoszony i przechowywany w różnych miejscach np. w samochodzie, torebce czy na dworze gdzie podlega działaniu warunków atmosferycznych.

Etykiety powinny być zatem wydrukowane na folii, a w zależności od rodzaju druku dodatkowo zabezpieczone lakierem UV. Taka konfiguracja zapewni wysoką odporność na czynniki chemiczne, mechaniczne i atmosferyczne (w tym zmienną wilgotność i temperaturę). Współpraca z doświadczoną drukarnią taką jak EKOROL, to sposób na zapewnienie, że Twój produkt podczas użytkowania będzie dobrze wyglądał, spełniał swoje zadania informacyjne i marketingowe nawet w trudnych warunkach. Z pewnością wpłynie to pozytywnie na postrzeganie Twojej marki i podkreśli profesjonalny charakter produktu.

Cyfrowa metoda druku zapewnia dużą swobodę w doborze wymiarów, kształtów i nakładów etykiet. Dodatkowym atutem jest szybki czas realizacji. Jeżeli nie posiadasz gotowego projektu etykiety samoprzylepnej – nie wahaj się i skorzystaj z pomocy naszego studia graficznego, które ma bogate doświadczenie w realizacjach tego typu.

Jakie korzyści zapewniamy naszym Klientom

  • Wszechstronne możliwości drukowania
  • Szybką realizację zamówień
  • Najwyższą jakość obsługi
  • Dokładną analizę potrzeb i fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zamówienia i po nim
  • Możliwość wykonania wysokiej jakości projektów graficznych
  • Bezpłatny próbnik naszych produktów

Wyróżnij swoje produkty dezynfekujące dzięki naszym niestandardowym etykietom.  Być może do podjęcia decyzji o współpracy z EKOROLEM potrzebujesz poznać nas bliżej. Zadzwoń lub zamów darmowy próbnik naszych produktów.


×