Etykiety papierowe

Etykiety papierowe

Samoprzylepne etykiety papierowe to jeden z najważniejszych elementów składowych opakowania. Oprócz roli informacyjnej, pełnią przede wszystkim funkcję ozdobną, marketingową i reklamową. Dobrze zaprojektowane i wykonane podkreślają charakter i indywidualny styl Twojej marki oraz mają istotny wpływ na postrzeganie firmy przez Klientów. Dzięki przygotowanej w najwyższych standardach etykiecie zbudujesz silne relacje ze swoimi odbiorcami. Technologia flexo UV czy technologia cyfrowa zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów, szybkość oraz precyzję produkcji. W dzisiejszych czasach wysokiej konkurencyjności, liczy się dopracowanie każdego szczegółu aby zachęcić konsumenta do dokonania odpowiedniego wyboru.

Kolorowe samoprzylepne etykiety papierowe to najczęściej spotykany i jednocześnie najtańszy rodzaj etykiet. Nie oznacza to jednak absolutnie, że cierpi na tym jakość nadruku czy ograniczenie możliwości uszlachetniania. Wręcz przeciwnie, mamy do dyspozycji bardzo uniwersalny materiał występujący w wielu różnych wariantach i konfiguracjach, który możemy dobrać w zależności od potrzeb i specyfiki docelowego przeznaczenia. Do dyspozycji mamy podłoża półbłyszczące (semi gloss), matowe, błyszczące (gloss), barwione, a także ozdobne. Oprócz samego materiału wierzchniego możemy dopasowywać odpowiedni  rodzaj kleju, który będzie spełniał określone wymogi w zależności od tego, jakie będzie końcowe przeznaczenie etykiet. Do najczęściej spotykanych opcji należą papiery z klejem akrylowym, kauczukowym, odlepnym, który nie będzie zostawiał śladu po odlepieniu czy klejem do stosowania w bardzo niskich temperaturach (mrożenie). Nasze etykiety samoprzylepne na roli spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Trudno tutaj wymienić wszystkie branże, w których codziennie stosuje się papierowe etykiety samoprzylepne. Do największych odbiorców należą firmy z przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego, suplementów diety, odżywek, kosmetyki, samochodowej, ziół i wielu, wielu innych.

Możliwości naszego parku maszynowego pozwalają na stosowanie bardzo ciekawych rozwiązań, które polegają na wprowadzeniu różnego rodzaju uszlachetnień. Można stosować je pojedynczo lub łączyć kilka możliwości. Z pewnością najbardziej popularnym jest złocenie lub srebrzenie na zimno tzw. cold stamping czyli możliwość naniesienia różnych ozdobnych elementów ze specjalnej folii. Inną opcją jest stosowanie lakieru matowego lub połysku wybiórczo lub po całości. Oczywiście można łączyć ze sobą różne rodzaje uszlachetnień - wszystko uzależnione jest od wyobraźni grafika.

Aby wydrukować etykietę spełniającą oczekiwane wymogi, najlepiej skontaktować się z naszymi specjalistami. Pomogą dokonać wyboru odpowiedniego surowca, kleju i rodzaju wykończenia. W oparciu o swoje długoletnie doświadczenie pomożemy tak skonfigurować etykietę aby w 100% spełniała swoje zadanie. Naszym celem nie jest jednorazowa współpraca, tylko budowanie długofalowych relacji, dlatego przy każdej realizacji oddajemy naszym Klientom całą swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie produkcji i po niej.

×