tel. +48 61 872-45-62

Drukarnia
etykiet samoprzylepnych i opakowań miękkich

Etykiety specjalne samoprzylepne

W ostatnim czasie powstało wiele skutecznych metod zabezpieczenia tajnych przesyłek lub dokumentów. Jednym z nich są etykiety specjalne, wykorzystujące proste, a jednocześnie niezwykle skuteczne techniki.

Asortyment produktów, oferowanych przez naszą firmę obejmuje również tego typu rozwiązania, które mogą stanowić np. etykiety artykułów spożywczych, listów, wartościowych przesyłek i wielu innych.

W zależności od potrzeb, możemy wyprodukować wiele odmian etykiet zabezpieczających, w tym np. z dodatkową perforacją, ukrytym napisem czy dodatkowo zastosowanym surowcem kryjącym.

Naszymi klientami są bardzo często zakłady produkcyjne wielu branż, jak również biura, które regularnie wysyłają poufne dokumenty lub pisma.

Wielu producentów, często firm kosmetycznych czy farmaceutycznych, decyduje się także na specjalne etykiety typu sandwich. Jest to świetny sposób na zawarcie wielu informacji na niewielkiej powierzchni naklejki na kilku, odklejanych stronach.

Jeśli szukasz firmy, która przygotuje dla Ciebie indywidualnie skonfigurowane produkty tego typu, zgłoś się do nas! Na podstawie Twoich preferencji oraz ewentualnego projektu, stworzymy dla Ciebie artykuł, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Samoprzylepne etykiety zabezpieczające