tel. +48 61 872-45-62

Drukarnia
etykiet samoprzylepnych i opakowań miękkich

FAQ

Klienci składający zlecenia w naszej drukarni etykiet często zgłaszają się do nas z wieloma pytaniami. Aby ułatwić Państwu korzystanie z naszych usług i sprawić, by składanie zamówienia było prostsze, zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na często zadawane pytania.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

W naszej drukarni nie istnieje coś takiego. Realizujemy zarówno zlecenia nisko- jak i wysokonakładowe, trzeba mieć jednak świadomość tego, że im więcej będzie zamówionych egzemplarzy, tym niższa będzie cena jednostkowa.

Gdzie mogę znaleźć cennik?

Nie posiadamy cennika. Cena składanego zamówienia zależy od wielu czynników, m.in. ilości drukowanych egzemplarzy, formatu druku, ilości kolorów czy rodzaju druku. Wycena jest ustalana indywidualnie z klientem przed potwierdzeniem zamówienia.

Czy mogę zamówić wydruk o niestandardowym kształcie?

Tak, staramy się odpowiadać na wszystkie oczekiwania klientów i podejmujemy się również nietypowych realizacji. W swojej ofercie posiadamy jednak wiele kształtów, przed złożeniem zamówienia warto to zatem skonsultować z nami.

Ile kolorów może znaleźć się na mojej etykiecie i czy można używać kolorów specjalnych?

Tak, można korzystać ze wszystkich kolorów, jakie dostarczają producenci tuszu. Wykonujemy wydruki zawierające dowolną ilość kolorów. Warto jednak pamiętać, że ilość kolorów wpływa na efektywność, efektowność i cenę etykiety.

W jaki sposób przesłać projekty do druku?

Pliki z projektami można przesyłać na nasz adres e-mail. W przypadku chęci przesłania większego pliku prosimy o skontaktowanie się z naszym biurem.

Czym jest CMYK?

CMYK jest to zestaw czterech podstawowych barw stosowanych w druku wielobarwnym. W przestrzeni między tymi barwami można znaleźć niemal siedemnaście milionów różnych kolorów. Skrót pochodzi od pierwszych liter barw): cyjan (cyan), magenta (magenta), żółty (yellow), czarny (key colour).