O firmie

Od naszych produktów lepsza jest tylko obsługa Klienta

Dlaczego my

Od ponad 30 lat EKOROL jest cenionym producentem etykiet samoprzylepnych i opakowań miękkich na roli.

Obsługujemy Klientów na terenie Polski, a także innych krajów, głównie europejskich. Misją naszej firmy jest szybka, kompleksowa i rzetelna realizacja powierzonych zleceń, przy zachowaniu najwyższej precyzji i jakości finalnego produktu. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie, które wspomagają, przyspieszają i optymalizują nasze działania. Klientom oferujemy zarówno druk wysoko jak i niskonakładowy.

Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, dlatego rozumiemy jak ważnym elementem współpracy jest solidność, elastyczność oraz wzajemne zaufanie, które buduje się w trakcie długofalowych relacji biznesowych. Najważniejszymi wartościami są dla nas: dokładność, innowacyjność, uczciwość i bliskie relacje z Klientami. Warto podjąć współpracę z naszą firmą ponieważ produkcja etykiet czy opakowań jest procesem skomplikowanym, podczas którego należy uwzględnić wiele parametrów technologicznych i wybrać najbardziej korzystne rozwiązanie.

Mając ponad trzydzieści lat doświadczenia w tej dziedzinie oferujemy Państwu bezpieczeństwo, bezproblemowość i terminowość w realizacji zamówień. Warto mieć świadomość tego, że wybranie pierwszej, lepszej firmy może skutkować nie tylko problemami w realizacji zlecenia, ale również niezadowalającym efektem końcowym. Często zdarza się, że producentom i drukarniom opłaca się wykonywanie zamówień tylko powyżej określonych ilości, dlatego realizują oni wyłącznie zlecenia wysokonakładowe. My natomiast z przyjemnością wykonujemy również wydruki niskonakładowe. Do produkcji używamy tylko materiałów najwyższej jakości, odpowiednio dobranych do późniejszych zastosowań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

PN - EN ISO 9001:2015-10

Wdrożyliśmy i stosujemy system zarządzania jakością ISO

Zobacz


Certyfikat FSC

Spełniamy wymagania standardów FSC

Zobacz

Nasz zespół

Jesteśmy firmą rodzinną i dlatego zawsze na pierwszym miejscu stawiamy człowieka

To od ludzi zależy rozwój naszego przedsiębiorstwa oraz najwyższa jakość oferowanych usług. Wielu pracowników jest z nami od ponad dekady, są również i tacy którzy pamiętają początki działalności firmy. Wszyscy są specjalistami z ogromnym doświadczeniem w poligrafii, obsłudze klienta, logistyce, księgowości i grafice komputerowej. Ich zaangażowanie pozwala oddawać w Państwa ręce produkty i serwis najwyższej jakości. Wspólnie koncentrujemy się przede wszystkim na trzech podstawowych elementach: wysokiej jakości, doskonałej obsłudze Klienta, oraz szybkości realizacji. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie realizacji zlecenia i po jego zakończeniu. Firmą od początku zarządza jej założyciel Stanisław Janicki do którego dołączyła córka Izabela Modzelewska.


Działamy w całej Polsce i Europie.

Nasz zespół i firma w obiektywie

Realizacja każdego zamówienia możliwa jest tylko dzięki naszej niezawodnej ekipie. Poznajcie ludzi zaangażowanych w produkcję etykiet i opakowań dla Waszych produktów.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, nasi doradcy
chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Skorzystaj z profesjonalnej porady
×