tel. +48 61 872-45-62

Drukarnia
etykiet samoprzylepnych i opakowań miękkich

O firmie

Zakład Poligraficzny EKO-ROL zajmuje się drukiem etykiet samoprzylepnych
i opakowań miękkich (torebek, saszetek) na roli.

Produkcja w naszej firmie odbywa się na nowoczesnych maszynach fleksograficznych i offsetowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu etykiet ozdobnych oraz etykiet przeznaczonych do użycia z wagami
i automatami ważąco-etykietującymi a także do klejenia ręcznego.

Oferujemy produkty na różnorodnych podłożach z szeroką gamą uszlachetnień. Ponad 25 letnie doświadczenie, wykwalifikowana załoga oraz nowoczesny park maszynowy (maszyny renomowanych firm GIDUE, NILPETER) pozwala na zapewnienie najwyższej jakości.

Posiadamy własne studio graficzne i przygotowalnię poligraficzną, co pozwala na szybką realizację zlecenia począwszy od projektu na gotowym produkcie kończąc.

Od początku działalności celem strategicznym Zakładu poligraficznego EKO-ROL było osiągnięcie pełnego zadowolenia Klientów poprzez uzyskanie najwyższej jakości oferowanych produktów oraz stworzenie szerokiej, kompleksowej oferty przy wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Cieszymy się zaufaniem wielu Klientów z różnorodnych branż i segmentów rynku, którzy podjęli z nami długofalową współpracę. Możemy pochwalić się szeroką obsługą firm kosmetycznych, spożywczych, motoryzacyjnych, farmaceutycznych, zielarskich, nasiennych, chemicznych i wielu innych.

Oferujemy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego surowca, kleju i kształtu etykiety. Podejmujemy się również zadań niestandardowych, nietypowych i niebanalnych realizacji.

POLITYKA JAKOŚCI : W trosce o najwyższe standardy oferowanych usług i produktów wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

Galeria