Opakowania na nasiona

ŁĄCZYMY INSPIRUJĄCE POMYSŁY Z TECHNOLOGIĄ.
OD PONAD 20 lat wspieramy zieloną branżę.


Sprawdź, czy podzielasz nasz punkt widzenia na produkcję opakowań i etykiet dla Twojej branży.

Jeżeli szukasz innowacyjnych, ciekawych i odpowiednio dopasowanych rozwiązań w zakresie opakowań na nasiona, to nasza oferta z pewnością będzie dla Ciebie interesująca. Od wielu lat pomagamy naszym Klientom w budowaniu wyrazistej pozycji na rynku, działając na kilku płaszczyznach jednocześnie. Tworzenie i produkcja opakowań to nie tylko proces technologiczny, ale przede wszystkim dobra strategia, która powinna pomagać w budowaniu silnej i wyrazistej marki. Oprócz tego uważamy, że wsparcie organizacyjne i technologiczne podczas całego procesu produkcji i po nim, jest niezbędna do budowania długofalowych relacji biznesowych.

Czy chciałbyś zoptymalizować i przyspieszyć proces pakowania?

Oferujemy druk opakowań do nasion na roli (wydrukowane torebki są nawinięte na rolkę jedna za drugą), z przeznaczeniem do automatów pakujących, na których są rozcinane, składane, napełniane i zgrzewane. To alternatywna metoda w stosunku do torebek klejonych, zapewnia bardzo dużą wydajność z kilograma papieru. Wyroby produkowane tym sposobem charakteryzują się wysoką jakością, bardzo dobrymi parametrami wytrzymałościowymi, ale przede wszystkim dużą wydajnością w przeliczeniu na kilogram zadruku. Największą zaletą jest jednak możliwość szybkiego pakowania nasion na przeznaczonych do tego maszynach.

Czy interesuje Cię wzmocnienie komunikacji Twojego produktu?

Z pewnością włożyliście ogrom pracy, aby wasze nasiona były jak najlepszej jakości, dawały plony w postaci pięknych warzyw czy kwiatów. Tak naprawdę to dopiero początek drogi do serc Klientów. Teraz trzeba opracować tożsamość, styl i charakter marki, która będzie wzmacniać wizerunek Waszych produktów. Proponujemy wykonywanie projektów graficznych opakowań oraz całej spójnej identyfikacji wizualnej (etykiety, ulotki, opakowania zbiorcze, znaczniki, katalogi). Tylko odpowiednio zaplanowane działanie może przynieść oczekiwane rezultaty. Nasi graficy posiadają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu dla branży nasiennej. Współpracujemy z firmami z Polski, Niemiec, Ukrainy czy Rumunii.

Wszystko w jednym miejscu - kompleksowa obsługa od projektu aż po druk?

Druk opakowań realizujemy zarówno z otrzymanych projektów jak i tworzymy nowe wzory. Zależy nam na tym, żeby Klient mógł załatwić wszystko w jednym miejscu. Ułatwia to komunikację i przyspiesza realizację zleceń. Zależy nam na tym, aby w łańcuchu technologicznym druk jak najmniej zajmował czas i uwagę naszych odbiorców. Chodzi o to, żeby realizacja była jak najmniej kłopotliwa, poszła sprawnie i spełniła Wasze oczekiwania. Z pewnością macie inne rzeczy na głowie.

Oprócz opakowań proponujemy również etykiety.

Naszą filozofią jest zapewnienie możliwie najbardziej kompleksowej obsługi naszych Klientów, dlatego oferujemy również produkcję etykiet samoprzylepnych. Jesteśmy w stanie zaproponować każdy nakład i wiele opcji, jeżeli chodzi o zastosowane podłoża, rodzaj wykończenia czy personalizację. W branży nasiennej i rolniczej nasze etykiety znajdują zastosowanie w oklejaniu tub, butelek plastikowych i szklanych, kanistrów, woreczków, doypacków, pojemników, kartonów, doniczek i wielu innych.

×