tel. +48 61 872-45-62

Drukarnia
etykiet samoprzylepnych i opakowań miękkich

Studio graficzne

Chcąc przekazywać wszystkim Klientom możliwie najlepsze rozwiązania z zakresu szeroko pojętej poligrafii, oferujemy nie tylko wydruk opakowań i etykiet samoprzylepnych, ale z przyjemnością przygotujemy również naszą propozycję designu stworzoną zgodnie z wytycznymi Klienta.

Posiadamy własne studio graficzne, w którym wykonujemy profesjonalne projektowanie graficzne opakowań i etykiet samoprzylepnych.

Wieloletnie doświadczenie kreatywnych grafików pracujących w naszym studiu pozwala zaprojektować opakowanie lub etykietę, która będzie atrakcyjna zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. W tym celu, optymalnie wykorzystujemy możliwości naszych nowoczesnych maszyn produkcyjnych i dostępne w ofercie zakładu poligraficznego innowacyjne techniki druku. Dysponujemy najnowocześniejszym oprogramowaniem oraz sprzętem, który umożliwia wydajną i sprawną pracę.

W naszym studiu posiadamy profesjonalny system zarządzania kolorem oparty na doskonałym oprogramowaniu GMG. Na specjalne życzenie Klienta wykonujemy wydruk wzorca kolorystycznego, czyli tak zwanego proofa. Wszystkie stworzone projekty graficzne są archiwizowane w postaci elektronicznej. W każdym momencie możemy dokonać w nich zmian na życzenie Klienta, a następnie przekazać do działu produkcji. Dzięki temu, Klient w każdej chwili może do nas wrócić i poprosić o ponowne wydrukowanie wybranego elementu.

We własnym zakresie wykonujemy również formy drukowe co pozwala nam sprawować pełną kontrolę nad procesem przygotowania projektu graficznego do druku.

Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Z przyjemnością stworzymy dla Was indywidualną propozycję zgodną z gustem i oczekiwaniami każdego korzystającego z naszych usług Klienta.

PROOF CYFROWY

Materiały do druku przyjmujemy poprzez:

  • pocztę elektroniczną (przygotowalnia@ekorol.info)
  • nośniki: DVD, CDR, pendrive
  • serwer FTP – dostęp po kontakcie z naszą firmą


Aby uniknąć niespodzianek i zapewnić sprawny przebieg produkcji poniżej przedstawiamy schemat naszego działania:
  1. Zbieramy informacje od Państwa odnośnie samego produktu, analizujemy sugestie dotyczące wyglądu opakowania czy etykiety
  2. Zbieramy dane techniczne ustalamy wymiary, rodzaj surowca na którym odbędzie się druk, projektujemy wykrojnik itp.
  3. Ustalamy w jaki sposób odbędzie się etykietowanie czy pakowanie. Jest to istotna informacja determinująca późniejszą produkcję i sposób konfekcjonowania towaru.
  4. Przedstawiamy propozycje projektów do akceptacji
  5. Po dokonaniu ew. poprawek przedstawiamy ostateczną wersję do akceptu. Na życzenie wykonujemy proof czyli próbny cyfrowy wydruk symulujący późniejszy wydruk produkcyjny
  6. Wykonujemy matryce drukowe i przekazujemy do drukarni wraz z niezbędnymi informacjami technicznymi