Nasz zespół

Zarząd firmy

PREZES
Stanisław Janicki
Założyciel i głównodowodzący firmy EKOROL. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, dlatego rozumiemy jak ważnym elementem współpracy jest solidność, elastyczność oraz wzajemne zaufanie, które buduje się w trakcie długofalowych relacji biznesowych. Najważniejszymi wartościami są dla nas: dokładność, innowacyjność, uczciwość i bliskie relacje. Zmieniamy się razem z naszymi Partnerami, aby zawsze móc odpowiadać na ich potrzeby. Nasze produkty to rezultat wielu złożonych procesów, ale to ludzie są tutaj najważniejsi. Bez nich realizacja naszych celów, przejście trudnych momentów oraz ciągły rozwój nie byłyby możliwe.
DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY
Izabela Modzelewska
Córka Stanisława Janickiego. Żyjemy w czasach ogromnego postępu technologicznego, dlatego moją rolą jest wyznaczanie kierunków rozwoju firmy oraz organizacja jej działania. Przedsiębiorstwo, to żywy organizm, który żeby dobrze funkcjonować musi się zdrowo rozwijać i być gotowy na różne scenariusze. Chcę, żeby nasi Klienci cenili nas za jakość naszych produktów, ale bardziej zależy mi na tym, żeby doceniali nas za relacje i komfort współpracy. Pracujemy dla naszych Partnerów tak, aby mogli skupić się na rozwijaniu swoich firm, powierzając nam w 100% sprawy związane z produkcją i dostawą etykiet samoprzylepnych i opakowań elastycznych.

Księgowość i kadry

KSIĘGOWOŚĆ
Beata
W każdej firmie są działy, których na pierwszy rzut oka nie widać, ale bez nich żadne przedsiębiorstwo nie mogło by istnieć i normalnie funkcjonować. Co więcej, pracują tam fachowcy, którzy muszą ciągle podnosić swoje kompetencje i być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami. Płatności, przelewy, podatki, komunikacja z działami księgowymi naszych kontrahentów to tylko wycinek zadań naszej księgowej. Dobrze, że mamy na pokładzie Beatę.
KADRY
Kinga
Kinga to człowiek do zadań specjalnych. Energiczna i pracowita, ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Oprócz wielu zadań związanych z tematami kadrowymi zajmuje się obsługą formalną certyfikatów FSC i ISO oraz związanych z nimi wdrożeń i audytów. Profesjonalizm Kingi jest gwarancją poprawnego wdrażania procedur, które są niezmiernie istotne dla naszych Klientów i dla nas.

Sekretariat

SEKRETARIAT
Izabela Idziak
Sekretariat to takie nieformalne centrum dowodzenia, gdzie przeplatają się sprawy całej firmy. Dlatego, kiedy do nas zadzwonisz, to z dużym prawdopodobieństwem odbierze Iza, która w zależności od tego jaką informację potrzebujesz, odpowie lub przekieruje do odpowiedniego działu.

Dział handlowy

DZIAŁ HANDLOWY
Piotr Modzelewski
DZIAŁ HANDLOWY
Magdalena Rzekiecka
To pewnie z nami spotkasz się najpierw. Tutaj najczęściej rozpoczyna się nasza wspólna droga. Zależy nam na tym, żeby mieć pewność, że to co oferujemy będzie spełniało Twoje oczekiwania i potrzeby. Dlatego, kiedy przysyłasz zapytanie, dzwonimy lub piszemy, żeby z Tobą porozmawiać i wypytać o szczegóły technologiczne oraz o wszystko to, co jest ważne z Twojego punktu widzenia. Dopiero na tej podstawie przygotowujemy odpowiednio przygotowaną propozycję współpracy. Naszym celem jest personalizacja oferty, bo tylko taka będzie najbardziej korzystna pod względem finansowym i użytkowym. Dodatkowo, wychodzimy z inicjatywą informując Cię o wszelkich nowościach na rynku etykiet i opakowań, podsuwamy pomysły i ciekawe rozwiązania. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Dział rozwoju

DZIAŁ ROZWOJU
Paulina Dojlido
Poligrafia to bardzo innowacyjna branża, w której dużo się zmienia. Paulina dba o to, żeby być na bieżąco z nowymi surowcami i rozwiązaniami, które pomagają rozwijać się Waszym produktom. Wiemy, że sprawna organizacja to dobrze zaplanowane procesy, które cały czas trzeba udoskonalać. Nad tym również pracuje Paulina, korzystając ze swojego kierunkowego wykształcenia.

STUDIO GRAFICZNE

DZIAŁ GRAFICZNY
Rafał Matysiak
DZIAŁ GRAFICZNY
Aldona Walkowiak
DZIAŁ GRAFICZNY
Paweł Szymański
DZIAŁ GRAFICZNY
Ivan Zhukouski
Studio graficzne i ludzie, którzy tutaj pracują to mocny filar naszej firmy. Nie ma pliku, który nie musiałby przejść przez ich ręce. Aby osiągnąć jak najlepszą jakość wydruku, każdą pracę należy starannie przygotować. Bardzo dużą uwagę przykładamy do tego, aby nie pojawiły się żadne błędy, dlatego restrykcyjnie podchodzimy do sprawdzania i procesu akceptacji etykiety czy opakowania. Nigdy nie idziemy „na żywioł” – uważamy, że lepiej 3 razy sprawdzić i raz robić niż odwrotnie. Doświadczenie pokazało, że ta strategia pozwoliła oszczędzić sporo pieniędzy i czasu. Ponieważ nasi graficy bardzo dobrze znają technologię druku, dlatego służą również pomocą techniczną. Współpracując z nami, będziesz kontaktować się z dedykowanym grafikiem, który zawsze będzie dokładnie zorientowany w Twoich sprawach. Nasze studio graficzne posiada również część kreatywną, dlatego jeżeli potrzebujesz zaprojektować etykietę czy opakowanie, zapraszamy do kontaktu.

Kierownicy produkcji

KIEROWNIK PRODUKCJI
Jarosław Dukat
KIEROWNIK PRODUKCJI
Wojciech Maciaczyk
Produkcja to serce naszej firmy. To ciąg wielu procesów technologicznych, które należy zaplanować, skoordynować i nadzorować, tak aby w możliwie najkrótszym czasie otrzymać końcowy produkt najwyższej jakości. To tutaj pracują na trzy zmiany maszyny drukujące, stanowiska konfekcji oraz naświetlarnia matryc fotopolimerowych.

Logistyka

LOGISTYKA
Dawid Gładych
Magazyn i logistyka to ciągły ruch. Wysyłki i dostawy surowców. Codziennie naszą firmę opuszcza kilkadziesiąt przesyłek w formie kartonów i palet. Wszystkie trzeba dokładnie zabezpieczyć, oznakować i poprawnie zaadresować. Nad tym wszystkim panuje Dawid dbając o to, aby Wasze etykiety i opakowania dotarły jak najszybciej pod wskazany adres. Współpracując z nami, z pewnością będziesz miał okazję poznać Dawida telefonicznie lub osobiście.

Produkcja

Proces druku to przede wszystkim wiedza, dokładność i sporo finezji. Pomimo, że dzisiejsze maszyny drukujące w dużej mierze są zautomatyzowane, to nic nie zastąpi prawdziwego fachowca. Mamy szczęście, że nasza kadra to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy nie boją się wyzwań i nietypowych realizacji. Dzięki nim Wasze etykiety i opakowania to piękne i precyzyjnie wykonane produkty.

Utrzymanie porządku

UTRZYMANIE PORZĄDKU
Marta Sroczyńska
Zanim zaczniesz zmieniać świat – uporządkuj biurko. Ta metafora jest nam bardzo bliska. Dużą uwagę przykładamy do porządku na hali produkcyjnej i w pomieszczeniach biurowych bo jest to gwarancją ograniczenia pomyłek oraz znacząco podnosi kulturę i atmosferę pracy. Nad porządkiem czuwa Marta – i w tej sprawie jest bezlitosna, co bardzo nas cieszy.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, nasi doradcy
chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Skorzystaj z profesjonalnej porady
×