Etykiety na suplementy diety - Etykiety suplementów, sportowe


Jesteś właścicielem marki i szukasz sposobu na niebanalną promocję swoich produktów? Trafiłeś do drukarni, która z najwyższą starannością i zaangażowaniem zrealizuje cel marketingowy Twojej firmy. Sprawdź jakie rozwiązania możemy Ci zaproponować.

Przykładowe realizacje

Etykiety na suplementy jako inwestycja. Traktuj ją jak skutecznego marketera

Suplementy diety niezmiennie zyskują na popularności, a rosnący popyt na nie przyczynia się do dynamicznego rozwoju branży. Dedykowane sportowcom, kobietom w ciąży, seniorom, a tak naprawdę każdemu z nas mają uzupełniać niedobory w organizmie i być wsparciem dla zbilansowanej diety.

Producenci suplementów starają się przyciągnąć uwagę klientów do swoich produktów wszelkimi możliwymi sposobami, gdzie strona wizualna to podstawa. Jak w wielu innych dziedzinach, również i dla suplementów diety wyróżniająca się na sklepowej półce etykieta na produkcie to po prostu inwestycja, która się zwraca.

W branży suplementów diety efekt WOW to podstawa

Wizualna strona etykiet na suplementy diety to pole popisu dla nas. Jeśli nie masz możliwości przygotowania projektu we własnym zakresie – możesz zlecić jego wykonanie w naszym studiu graficznym. Pamiętaj, że etykiety na suplementy diety spełniają ważną funkcję marketingową, nadają produktowi profesjonalny wygląd i wiarygodność zarazem. Efekt ten można osiągnąć dzięki dobremu projektowi oraz zastosowanym w druku zdobieniom, takim jak: złocenie czy srebrzenie i wykończenie odpowiednim lakierem (matowym lub połyskiem). Co więcej posiadamy bogatą bazę wykrojników, z której możemy dobrać odpowiedni wymiar etykiety dla ciebie.

Etykiety samoprzylepne na suplementy - wydrukujemy ilość, którą potrzebujesz

Potrzebujesz mniejszej ilości etykiet samoprzylepnych? Dla nas to nie problem. Drukujemy nie tylko techniką fleksograficzną, ale także cyfrową, która daje możliwość druku nakładów poniżej tysiąca sztuk i łączenia druku paru wzorów o różnych nakładach.

Etykieta suplementu diety to nośnik ważnych informacji

Jednak etykiety na suplementy diety to nie tylko atrakcyjna grafika. Siłą rzeczy spełniają wiele ważnych funkcji, przekazując treści podlegające regulacji prawnej. Suplementy diety nie są lekami, ale środkami spożywczymi    podlegają regulacjom takim samym jak żywność.

Informacje, które muszą zostać przekazane przez producenta suplementu czy odżywki na etykiecie dotyczą wielu zdrowotnych kwestii i są niezbędne ze względów bezpieczeństwa. Obowiązkiem jest podanie informacji nie tylko co do składu suplementu, ale także co do wielkości porcji produktu zalecanej do spożycia oraz wielu ostrzeżeń – w tym o odpowiednim przechowywaniu produktu i jego wpływie na organizm.

Dużo treści to nie problem. Rozwiązaniem etykiety warstwowe PEEL-OFF

Ze względu na konieczność zawarcia na etykiecie obszernej treści klienci często decydują się na zastosowanie na swoich produktach z suplementami 3-stronnicowej, warstwowej etykiety typu peel-off. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania treść może zostać ulokowana na 2 i 3 stronie. Tym samym pierwsza strona pozostaje kolorową, bogato zdobioną wizytówką przyciągając uwagę klienta.

Etykietowanie suplementów - z jakich surowców skorzystać?

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami surowców samoprzylepnych, a w swojej ofercie posiadamy szeroką gamę papierów i folii samoprzylepnych. Na dobór odpowiedniego materiału do druku kładziemy nacisk na samym początku procesu wdrożenia danej etykiety. Przeprowadzając wywiad z klientem poznajemy specyfikę produktu, dobieramy odpowiedni surowiec i wysyłamy próbkę do testów. Taka procedura pozwala uniknąć błędów i przykrych niespodzianek na dalszym etapie produkcji.

Wszystko to dlatego, że stawiamy na długą i satysfakcjonującą współpracę. Jeśli podzielasz nasze założenia i praktykę – skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się

Sprawdź artykuły

Sprawdź artykuły na naszym blogu. Wiedza inspiruje i skraca drogę do celu.


Masz pytania?

Bardzo chętnie pomożemy i odpowiemy na Twoje pytania. Wystarczy, że napiszesz e-mail na adres: handlowy@ekorol.info lub zadzwonisz pod numer: +48 798 970 727 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 – 15:30.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu FAQ oraz strony ze specyfikacjami. Znajdziesz tam odpowiedzi i wskazówki na najczęściej pojawiające się pytania.

Napisz lub zadzwoń jeżeli jesteś zainteresowany /zainteresowana:

  • kompleksowym wsparciem technologicznym na każdym etapie realizacji zlecenia (od projektu do druku)
  • dostępnością różnych technik druku (cyfrowej i fleksograficznej)
  • realizacją druku od 500 szt.
  • redukcją kosztów zakupu etykiet
  • budowaniu współpracy w oparciu o relacje i wartości

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 8:00 – 17:00

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania szybko i kompetentnie.

Zamów próbki już dziś i sam przetestuj nasze materiały!

Który materiał? Jakość wydruku?

Katalog zawiera przegląd naszych materiałów, jakości druku i wysokiej jakości wykończeń. Przetestuj nasze próbki na swoim produkcie. Chcemy żebyście byli pewni.

Dodatkowe pytania? Potrzebujesz więcej informacji?

Zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail. Opisz nam swoje wymagania lub problem, który chcesz rozwiązać.

Skieruj swoją wiadomość na poczta@ekorol.info – omówimy Twój projekt i poszukamy najlepszego rozwiązania.

×