Zawieszki i tagi do herbaty

Jednym z podstawowych celów, które sobie stawiamy jest jak najbardziej kompleksowa obsługa naszych partnerów i optymalizacja wszelkich procesów związanych z produkcją oraz logistyką. Chodzi nam o to, żeby pozbyć się niepotrzebnych operacji, które powodują wzrost kosztów produkcji. Zależy nam, aby to co oferujemy było kompletne i nie powodowało konieczności poszukiwań u wielu dostawców. Dzięki temu ograniczamy koszty i przyspieszamy realizację całej usługi. Za projekt odpowiedzialny jest jeden opiekun i to on koordynuje przebieg procesu produkcyjnego.


Ponieważ drukujemy kopertki do herbat jako uzupełnienie mamy w ofercie produkcję zawieszek do herbat zwanych również tagami.

Najczęściej nadrukowane jest tam logo firmy na tle nawiązującym do rodzaju herbaty czy gamy produktów. Często też na zawieszkach umieszczany jest kod QR, który jest odnośnikiem do lokalizacji w internecie np. do prezentacji czy opisu na stronie producenta. Warto wykorzystać tę powierzchnię do działań marketingowych. Gotowe, zawieszki dostarczamy nawinięte na rolki według wymogów technologicznych podanych przez Klienta.

Przykładowe realizacje

Opcje dodatkowe

Oprócz produkcji kopertek do herbat i zawieszek do herbat drukujemy również etykiety samoprzylepne, które często są stosowane do oklejania opakowań typu DOYPACK używanych do konfekcji herbat i mieszanek herbacianych. Jeżeli interesuje Cię takie rozwiązanie więcej konkretów znajdziesz tutaj.

Realizacja

Zależy nam na jak najszybszym i bezproblemowym przebiegu realizacji zlecenia. Zapewniamy szybki kontakt, profesjonalne doradztwo, terminową produkcję oraz dedykowaną opiekę podczas całego procesu produkcyjnego i po jego zakończeniu.

Sprawdź nasze możliwości już dzisiaj:

Skontaktuj się

Sprawdź artykuły

Sprawdź artykuły na naszym blogu. Wiedza inspiruje i skraca drogę do celu.


Masz pytania?

Bardzo chętnie pomożemy i odpowiemy na Twoje pytania. Wystarczy, że napiszesz e-mail na adres: handlowy@ekorol.info lub zadzwonisz pod numer: +48 798 970 727 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 – 15:30.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu FAQ oraz strony ze specyfikacjami. Znajdziesz tam odpowiedzi i wskazówki na najczęściej pojawiające się pytania.

Napisz lub zadzwoń jeżeli jesteś zainteresowany /zainteresowana:

  • kompleksowym wsparciem technologicznym na każdym etapie realizacji zlecenia (od projektu do druku)
  • dostępnością różnych technik druku (cyfrowej i fleksograficznej)
  • realizacją druku od 500 szt.
  • redukcją kosztów zakupu etykiet
  • budowaniu współpracy w oparciu o relacje i wartości

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 8:00 – 17:00

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania szybko i kompetentnie.

Zamów próbki już dziś i sam przetestuj nasze materiały!

Który materiał? Jakość wydruku?

Katalog zawiera przegląd naszych materiałów, jakości druku i wysokiej jakości wykończeń. Przetestuj nasze próbki na swoim produkcie. Chcemy żebyście byli pewni.

Dodatkowe pytania? Potrzebujesz więcej informacji?

Zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail. Opisz nam swoje wymagania lub problem, który chcesz rozwiązać.

Skieruj swoją wiadomość na poczta@ekorol.info – omówimy Twój projekt i poszukamy najlepszego rozwiązania.

×