Etykiety na słoiki

Słoik - opakowanie uniwersalne. Znajduje szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu podobnie jak etykiety samoprzylepne. Razem stanowią perfekcyjny duet. Nasza drukarnia naklejek samoprzylepnych na słoiki pomoże Ci w doborze odpowiedniego surowca, kleju i kształtu. Etykiety samoprzylepne na słoiki mogą pełnić różne funkcje, takie jak informacyjne, marketingowe, ozdobne czy zabezpieczające (np. banderolki). Umieszczane są na wieczkach, nakrętkach, denkach i oczywiście płaszczyznach bocznych. Wszystko zależy od rodzaju produktu, kształtu słoika i docelowego zastosowania.


Możliwości zastosowania

Trudno wymienić wszystkie opcje i możliwości zastosowania naklejek na słoiki, ale do najczęściej spotykanych należą:

Przykładowe realizacje

Stwórz wyjątkowe opakowanie - etykiety na słoiki, które wyróżnią Twój produkt

To chyba najczęściej spotykane zastosowanie etykiet samoprzylepnych na słoiki. Takie produkty potrzebują dobrej promocji na półce sklepowej czy w sklepie internetowym. Muszą przyciągać wzrok i wyróżniać się spośród konkurencji. Oczywiście dobry projekt naklejki na słoik to podstawa, ale nośnikiem tego projektu jest etykieta papierowa lub foliowa. Dżemy, konfitury, kompoty, koncentraty to tylko kilka przykładów. Każdy z nas spotyka się z nimi i używa na co dzień. W EKOROLU pomożemy dobrać odpowiedni surowiec, klej, a także technologię druku, aby etykiety samoprzylepne na słoiki spełniały swoje zadanie użytkowe i marketingowe z uwzględnieniem dobrych warunków cenowych. Być może do Waszych produktów będą idealne nalepki samoprzylepne papierowe lub foliowe transparentne. Dysponujemy próbkami, które możemy wysłać do testów.


Etykiety samoprzylepne na słoiki: Doskonały sposób na profesjonalne zapakowanie

Miód to produkt, który ze względu na swoje walory i konsystencję najczęściej przechowywany jest właśnie w słoikach. Ten zdrowy i słodki przysmak możemy spotkać zarówno w dużych sieciach handlowych, małych sklepach, Internecie czy na lokalnych jarmarkach. Naklejka na słoik, poprzez swoją konstrukcję i projekt, jest elementem, który często pomaga dokonać wyboru przez konsumentów. Etykieta samoprzylepna na słoiki oprócz niezbędnych informacji wymaganych prawem, posiada grafikę i wykonana jest z odpowiednio dobranego surowca. Wszystko to stanowi nierozerwalną całość. Nasi specjaliści doradzą na każdym etapie produkcji, aby Twój produkt plus nasza etykieta samoprzylepna stanowiła perfekcyjną całość.


Wyraź swój smak: Naklejki na słoiki do kuchni, które robią różnicę!

Z przyprawami spotykamy się na co dzień przyrządzając jedzenie. Pakowane są w torebki papierowe zwane opakowaniami miękkimi, które również drukujemy. Sprawdź tutaj (https://www.ekorol.info/opakowania-do-przypraw) Innym sposobem pakowania i sprzedaży są słoiczki szklane zwane posypywaczkami. To poręczne słoiczki, zamknięte specjalną nakrętką z odpowiednim dozownikiem, za pomocą którego możemy dodać do potrawy odpowiednią ilość przyprawy. Taki rodzaj słoika zapewnia ochronę przed wywietrzeniem zawartości i wilgocią. Oczywiście niezbędnym elementem jest jeszcze etykieta samoprzylepna na słoik, która będzie nawiązywała do zawartości. Najczęściej stosuje się tutaj samoprzylepne etykiety na słoiki papierowe lub foliowe. Można je pokryć lakierem matowym lub połyskiem.


Twoja kuchnia - odkryj różnorodność naklejek na słoiki!

To podobna kategoria do etykiet samoprzylepnych na słoiki z przetworami. Takie etykiety samoprzylepne na słoiki stosowane są na produkty spożywcze takie jak np. surówki, ogórki, kapustę, marchewkę, groszek, buraczki i wiele innych. Słoik to opakowanie, które umożliwia przeprowadzenie procesu pasteryzacji dzięki czemu uzyskuje się długi okres przydatności do spożycia. Po tym procesie nanoszone są naklejki na słoiki. Tutaj również stosuje się różne rozwiązania w zależności od projektu i zawartości słoika. Dla przykładu ciekawie wyglądają nalepki na słoik z folii transparentnej. Dzięki temu nadruk wygląda tak, jakby naniesiony był bezpośrednio na słoiku. Dodatkowy atutem jest to, że widzimy zawartość słoika. Samoprzylepne etykiety papierowe na słoik, również są bardzo często wykorzystywane. Zapewniają doskonałą jakość zadruku przy atrakcyjnej cenie.


Kolorowe etykiety samoprzylepne na słoiki.

Wszelkiego rodzaju świeczki zapachowe na dobre zagościły w naszych domach. Oprócz tego, że podczas palenia uwalniają różnego rodzaju aromaty, to są traktowane jako ozdoba i element dekoracji domu, gabinetu czy np. salonu piękności. Słoiki ze świeczką mają różne kształty i kolory. Z tych względów również etykieta samoprzylepna na słoik ze świecą musi być odpowiednio dobrana, zaprojektowana i wydrukowana. Stanowi ona integralną część całości, dlatego jakość wykonania, różne opcje wykończenia jak np. złocenie, srebrzenie czy lakier matowy muszą być najwyższej jakości. W EKOROLU zapewniamy w tym aspekcie obsługę na najwyższym poziomie. Dodatkowo na takim produkcie jak świeczka zapachowa oprócz etykiety samoprzylepnej ozdobnej musi występować dodatkowa naklejka ostrzegawcza zawierająca informacje dotyczące bezpieczeństwa.


Najlepsze etykiety samoprzylepne na słoiki

Branża kosmetyczna to bardzo szeroka dziedzina zarówno pod względem rodzajów produktów, ich przeznaczenia, konsystencji i sposobów pakowania. Z pewnością jednym z częściej wykorzystywanych opakowań są różnego rodzaju słoiczki i słoiki. Jeżeli chodzi o etykiety samoprzylepne na słoiki, to w przypadku kosmetyków najczęściej stosowanym surowcem jest folia. To podłoże odporne na wilgoć, zabrudzenia i przede wszystkim substancje tłuste, które w przypadku kosmetyków występują bardzo często. W tej branży etykieta to element ozdobny, który oprócz odpowiednich aspektów użytkowych musi spełniać walory wizualne. Dzięki posiadanemu doświadczeniu, maszynom i technologii druku możemy zagwarantować nalepki na słoiki najwyższej jakości.


Podsumowanie

Etykiety samoprzylepne na słoiki to jedne z najczęściej wykorzystywanych naklejek na słoiki zarówno w dużym przemyśle jak i wśród mniejszych producentów czy manufaktur. Wszyscy mają dostęp do tej samej technologii i tylko od pomysłowości i kreatywności wspartej wiedzą technologiczną zależy ostateczny rezultat. Oprócz etykiet na słoiki, które spełniają rolę informacyjną, ozdobną, marketingową warto wiedzieć, że możemy zaproponować etykiety typu banderola czy plomba, które zabezpieczają słoik przed niepowołanym otwarciem. Wszystkie etykiety na słoiki dostarczamy nawinięte na rolki na odpowiedniej średnicy gilzie, w układzie wymaganym przez maszynę oklejającą. Parametry konfekcji ustalamy na samym początku, aby już podczas produkcji nie występowały żadne niespodzianki.

Jeżeli interesuje Cię temat etykiet samoprzylepnych na słoiki, skontaktuj się z nami
, a my z przyjemnością przygotujemy dopasowane i skuteczne rozwiązanie.

Skontaktuj się

Sprawdź artykuły

Sprawdź artykuły na naszym blogu. Wiedza inspiruje i skraca drogę do celu.


Masz pytania?

Bardzo chętnie pomożemy i odpowiemy na Twoje pytania. Wystarczy, że napiszesz e-mail na adres: handlowy@ekorol.info lub zadzwonisz pod numer: +48 798 970 727 od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 – 15:30.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego działu FAQ oraz strony ze specyfikacjami. Znajdziesz tam odpowiedzi i wskazówki na najczęściej pojawiające się pytania.

Napisz lub zadzwoń jeżeli jesteś zainteresowany /zainteresowana:

  • kompleksowym wsparciem technologicznym na każdym etapie realizacji zlecenia (od projektu do druku)
  • dostępnością różnych technik druku (cyfrowej i fleksograficznej)
  • realizacją druku od 500 szt.
  • redukcją kosztów zakupu etykiet
  • budowaniu współpracy w oparciu o relacje i wartości

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 8:00 – 17:00

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania szybko i kompetentnie.

Zamów próbki już dziś i sam przetestuj nasze materiały!

Który materiał? Jakość wydruku?

Katalog zawiera przegląd naszych materiałów, jakości druku i wysokiej jakości wykończeń. Przetestuj nasze próbki na swoim produkcie. Chcemy żebyście byli pewni.

Dodatkowe pytania? Potrzebujesz więcej informacji?

Zachęcamy do kontaktu poprzez e-mail. Opisz nam swoje wymagania lub problem, który chcesz rozwiązać.

Skieruj swoją wiadomość na poczta@ekorol.info – omówimy Twój projekt i poszukamy najlepszego rozwiązania.

×